Schattig + schattig =

Véél te schattig, of reteschattig, of uberschattig! Deze kaart maakte ik voor mijn creatiefste collega die nu heel veel pech heeft, waardoor ze helemaal niet zo creatief kan zijn als dat ze eigenlijk wil.

Ik was alweer bezig met de stempels en het leuke designpapier van de Storybook Moments suite en bedacht opeens dat het vogelhuisje van de Country Birdhouse bundel ook prima een konijnenhuisje kan zijn. Het huisje heb ik dus gemaakt met de stansen van Country Birdhouse. Lief toch? Als je je afvraagt waarmee ik de deur heb gemaakt (die mij heel erg doet denken aan de deur die we op de Acaciastraat hadden, en wat eigenlijk de reden was waarom we het huis kochten 🤫), die maakte ik met de Everyday Arches stansen. Dit zijn 10 stansen in deze vorm in 10 verschillende formaten. Deze gebruik ik op dit moment ook zo ontzettend veel!

Als je op de bovenste afbeelding klikt, kom je in mijn webshop, waar ik al wat producten voor je heb klaargezet die ik heb gebruikt. Wil je andere dingen weten, laat maar horen, ik help je graag!

Geef een reactie